razemdozmiany.pl | Magdalena Krakowska
17224
page-template-default,page,page-id-17224,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-6.1,wpb-js-composer js-comp-ver-5.1,vc_responsive

Magdalena Krakowska

Magdalena Krakowska

 

Z wykształcenia jestem pedagogiem resocjalizacji i psychoterapeutką w trakcie szkolenia w nurcie zintegrowanym przy Stowarzyszeniu Psychologów Chrześcijańskich, szczególnie sympatyzuję z ISTDP.

 

Przez rok 2020/2021 pracowałam z dorosłymi w Instytucie Psychiatrii i Neurologii jako koordynator wsparcia społecznego, a od piętnastu lat pracuję z młodzieżą z zaburzeniami zachowania, współpracując interdyscyplinarnie w zespole. Przez dziesięć lat współtworzyłam innowacyjny projekt usamodzielnienia młodzieży z placówek wychowawczych, celem przywrócenia do społeczeństwa tych młodych ludzi. Wspieram rodziców swoich podopiecznych w wychowawczych wyzwaniach.

 

Praca z ludźmi jest dla mnie wyzwaniem oraz odpowiedzialnością. Zależy mi na tym, aby osoby, z którymi współpracuję, były wysłuchane, bezpieczne i realizowały swoje cele. W pracy z klientami przyglądamy się wspólnie wybranym zagadnieniom i to klient decyduje o tempie ewentualnych zmian. Pracuję z dorosłymi i starszą młodzieżą. Regularnie poddaję się superwizji.
Prywatnie bardzo lubię poznawać nowe miejsca i zwyczaje. W wolnym czasie relaksuję się na łonie natury, spędzam czas z bliskimi, pływam lub jeżdżę konno.

 

Do współpracy zapraszam osoby doświadczające lęku, niepewności, nieśmiałości, konfliktu wewnętrznego, pragnące dowiedzieć się więcej o sobie, bądź wprowadzić zmiany w życiu.