razemdozmiany.pl | Ewa Bytniewska
16875
page-template-default,page,page-id-16875,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-6.1,wpb-js-composer js-comp-ver-5.1,vc_responsive

Ewa Bytniewska

Ewa Bytniewska

 

Jestem psychoterapeutką, pedagogiem, członkiem nadzwyczajnym Polskiego Towarzystwa Psychologicznego.
Ukończyłam Studium Psychoterapii oraz Szkołę Psychoterapii Par w Laboratorium Psychoedukacji w Warszawie, które spełnia wymogi certyfikacyjne Polskiego Towarzystwa Psychologicznego i Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego. Ponadto ukończyłam szkolenie z zakresu Psychoterapii opartej na mentalizacji (MBT – Mentalization Based Treatment) stopień zaawansowany.

Doświadczenie zawodowe zdobywałam m.in. w Klinice Nerwic Instytutu Psychiatrii i Neurologii w Warszawie, Mazowieckim Specjalistycznym Centrum Zdrowia im. prof. Jana Mazurkiewicza w Pruszkowie oraz w Fundacji „Nagle Sami”.

Prowadzę psychoterapię w podejściu psychodynamicznym. Pracuję indywidualnie oraz z parami.
Szczególnym obszarem mojego zainteresowania jest praca z osobami z doświadczeniem żałoby, w tym z rodzicami po stracie dziecka. Pracuję ponadto z osobami, które doświadczają depresji, zaburzeń nerwicowych, lękowych, cierpią z powodu niskiego poczucia własnej wartości, mają trudności w nawiązywaniu i utrzymywaniu satysfakcjonujących relacji, chcą lepiej poznać i zrozumieć przeżywane uczucia i swoje zachowania.

Swoją pracę poddaję superwizji licencjonowanych superwizorów Polskiego Towarzystwa Psychologicznego.

Pierwsza wizyta wyłącznie po wcześniejszym telefonicznym umówieniu
Wizyta trwa 50 minut.