razemdozmiany.pl | Barbara Wangler
16617
page-template-default,page,page-id-16617,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-6.1,wpb-js-composer js-comp-ver-5.1,vc_responsive

Barbara Wangler

 

Ukończyłam studia z zakresu nauk o rodzinie, pedagogiki i teologii. Ponadto jestem mediatorem oraz psychoterapeutą, absolwentką 4 – letniego szkolenia w Studium Terapii Rodziny w Stowarzyszeniu OPTA w Warszawie.

 

Doświadczenie zawodowe zdobywam w Stowarzyszeniu Psychologów Chrześcijańskich od 2010 roku, najpierw w Centrum Psychologicznym „Spotkanie”, a teraz jako koordynator ds. studium psychoterapii i studium poradnictwa. Współpracowałam też ze Świetlicą Socjoterapeutyczną „Wspólne podwórko”, z Ośrodkiem Mediacji w Fundacji Pomocy Psychologicznej i Duchowej „Inigo”. Obecnie prowadzę warsztaty „Wreszcie żyć – 12 kroków ku pełni życia” w Centrum Pomocy Psychologicznej „Integra”.

 

Pracuję z młodzieżą, dorosłymi, parami; z osobami doświadczającymi trudności emocjonalnych, obniżenia nastroju, depresji, lęków, trudności w relacjach, zaniżonej samooceny, z przeżywającymi stratę, poczucie pustki, z tymi, którzy pragną się rozwijać, zmienić swoje życie na lepsze. Szczególnie bliskie jest mi podejście psychodynamiczne i systemowe, jednakże korzystam też z dorobku innych nurtów w psychoterapii.

 

Pracuję pod superwizją.

 

Pierwsza wizyta wyłącznie po wcześniejszym telefonicznym umówieniu

Spotkanie trwa 50 minut