razemdozmiany.pl | Joanna Bogudał-Borkowska
16622
page-template-default,page,page-id-16622,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-6.1,wpb-js-composer js-comp-ver-5.1,vc_responsive

Joanna Bogudał-Borkowska

 

 

Jestem magistrem psychologii oraz psychoterapeutą psychodynamicznym. Ukończyłam specjalistyczne szkolenie w zakresie prowadzenia psychoterapii, akredytowane przez Polskie Towarzystwo Psychoterapii Psychodynamicznej przy Krakowskim Centrum Psychodynamicznym. Ponadto jestem w trakcie specjalistycznego szkolenia podyplomowego w zakresie psychologii klinicznej.

 

Doświadczenie zawodowe zdobywałam w Mazowieckim Specjalistycznym Centrum Zdrowia im. prof. Jana Mazurkiewicza w Pruszkowie, Specjalistycznym Ośrodku Wsparcia dla Kobiet i Dzieci Ofiar Przemocy w Rodzinie, przy Centrum Praw Kobiet, oddziale dziennym rehabilitacyjnym NZOZ Rehabilitacja Izabelin, Centrum Medycznym im. Bitwy Warszawskiej 1920 roku w Radzyminie, a także Szpitalu Bielańskim im. ks. Jerzego Popiełuszki w Warszawie i wielu innych placówkach leczniczych.

 

W gabinecie „Razem do zmiany” prowadzę psychoterapię indywidualną osób dorosłych w ujęciu psychodynamicznym, co oznacza, że w pracy terapeutycznej odwołuję się do nieświadomych czynników, które leżą u podłoża trudności Pacjenta. Zrozumienie, jakie Pacjent uzyskuje pod wpływem psychoterapii, pomaga w ustąpieniu objawów. Swoją pracę poddaję regularnej superwizji.

 

Zapraszam osoby, które doświadczają:
• trudności w utrzymywaniu satysfakcjonujących związków z innymi
• poczucia straty, takiej jak śmierć bliskiej osoby, utrata pracy, zdrowia, rozwód itp.
• trudności w radzeniu sobie ze stresem i emocjami
• lęku, smutku i depresji z różnych przyczyn
• poczucia osamotnienia, izolacji, nieśmiałości
oraz wszystkich tych, którzy czują, że potrzebują pomocy psychoterapeuty.

 

Pierwsza wizyta wyłącznie po wcześniejszym telefonicznym umówieniu

Wizyta trwa 50 minut