razemdozmiany.pl | Anna Szajkowska
16996
page-template-default,page,page-id-16996,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-6.1,wpb-js-composer js-comp-ver-5.1,vc_responsive

Anna Szajkowska

Anna Szajkowska

 

Anna SzajkowskaJestem psychologiem i psychoterapeutą poznawczo-behawioralnym w trakcie certyfikacji, członkiem Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej i Behawioralnej. Ukończyłam 4 letnie szkolenie psychoterapeutyczne w Centrum CBT-EDU w Warszawie.

 

Doświadczenie zawodowe zdobywałam m.in. współpracując z organizacjami pozarządowymi jako psychoterapeuta i terapeuta środowiskowy oraz pracując jako konsultant w Poradni Telefonicznej dla Osób Dorosłych w Kryzysie Emocjonalnym Instytutu Psychologii Zdrowia PTP prowadząc poradnictwo i interwencję kryzysową. Odbyłam także staże na oddziałach psychiatrycznych Szpitala Powiatowego w Iławie oraz Oddziale Dziennym Psychiatrycznym GAWRA w Szpitalu Nowowiejskim w Warszawie.
Prowadzę psychoterapię indywidualną w nurcie poznawczo-behawioralnym wspierając osoby dorosłe doświadczające nadmiernego stresu, mające problemy z lękiem, nastrojem, relacjami międzyludzkimi i rozmaitymi kryzysami życiowymi.

 

Poszerzam moje kompetencje uczestnicząc w konferencjach, warsztatach i szkoleniach z zakresu pomocy psychologicznej oraz psychoterapii.

 

Swoją pracę poddaje regularnej superwizji u certyfikowanych superwizorów.
Pierwsza wizyta wyłącznie po wcześniejszym telefonicznym umówieniu.
Spotkanie trwa 50 minut